0

5 медала за клуб “Шотокан карате До – Пловдив” на ежегодния карате турнир за деца!

IMG_0286

На 15-ти март 2014 г., в голямата спортна зала на комплекс „Академик“, в Пловдив се проведе ежегодния Карате турнир за деца, за „Купа Шотокан Карате До – Пловдив“

Участие взеха клубовете: „Фудо Шин“ и „Сейкен“ от София, клуб „Тонус спорт“ – Пазарджик, „Тонус спорт“ – Септември и клуб „Шотокан карате До“ – Пловдив.

Сред 43 участници в турнира, бяха наградени 17, а носител на купата за отборно представяне стана тима на клуб „Тонус спорт“ – Пазарджик.

Пловдивските каратеки завоюваха два златни, два сребърни и един бронзов медал.

В група А – от 06 до 07 годишна възраст, категория Б – над 7-мо Кю, със златен медал се класира Георги Златанов.

В група В – от 10 до 11 годишна възраст, категория Б – над 7-мо Кю, със златен медал се класира Лазар Зотов.

В група А – от 06 до 07 годишна възраст, категория А – до 7-мо Кю вкл., за среброто се пребори Цветомир Бенов.

В група Б – от 08 до 09 годишна възраст, категория А – до 7-мо Кю вкл., на второ място, със сребърен медал е Александра Дойкова.

В група В – от 10 до 11 годишна възраст, категория А – до 7-мо Кю вкл., Светослав Халачев се пребори за 3-то място и спечели бронзовия медал.

На всички медалисти и участници, пожелаваме да продължават своята подготовка и да се представят все така добре и занапред!